Aktuální informace

9.10.2020
Z důvodu nařízení Vlády ČR je v DZR Pomocné ruce úplný zákaz návštěv.


31.8.2020
Vzhledem ke zvýšenému výskytu virového onemocnění COVID-19 v ČR přistupujeme k zákazu návštěv z důvodu ochrany zdraví našich klientů s účinností od 5.9.2020 do odvolání. 
 
Vyúčtování bude možné si vyzvednout od 10.9. v úředních hodinách sociální pracovnice vždy po předchozí telefonické domluvě.
 
Děkujeme za pochopení


1.7.2020
V
zhledem k nařízení Vlády ohledně návštěv v sociálních službách, zůstanou i nadále v červenci stejná pravidla pro návštěvy jako doposud.
Děkujeme za pochopení

22.5.2020

Z důvodu rozvolňování opatření nařízení Vlády ČR níže informace ohledně návštěv od 25.5.2020 v našem domově:

 

Návštěvy i nadále budou omezené a budou probíhat za nařízených opatření.

 

Při vstupu do areálu návštěva vyčká před hlavním vchodem na příchod někoho z personálu.

Každá návštěva je povinna se evidovat v tabulce příchozích a každé návštěvě personál našeho domova při příchodu změří teplotu. Pokud teplota bude jen mírně zvýšená, návštěva nebude povolena.

Samozřejmostí je po celou dobu návštěvy v našem zařízení mít nasazenou roušku (plátěnou, jednorázovou) - i při pobytu návštěvy na pokoji s klientem. Před zápisem do evidenční tabulky si návštěva vydesinfikuje ruce přichystanou desinfekcí. Stejně tak při odchodu a odepsání se z evidenční tabulky provede řádnou desinfekci rukou.

 

Pokud se situace s COVID-19 v ČR zhorší, přistoupíme opět k zákazu návštěv, o čemž bychom informovali mailem.

 

Návštěva je povolena v maximálním počtu 2 osoby na klienta v uvedených dnech a jedná se pouze o osoby blízké klientovi.

 

Návštěvní hodiny budou zatím omezeny a  to od 14 do 17 hodin.

 

Návštěvy na pokoje v přízemí budou povoleny ve dnech pondělí, středa, sobota v uvedených časech. 

Návštěvy na pokoje v 1. patře budou povoleny ve dnech úterý, čtvrtek, neděle v uvedených časech.

Děkujeme za pochopení, avšak musíme dodržovat nařízená opatření a hlavně chránit zdraví našich klientů a personálu domova.28.4.2020
Mnohokrát děkujeme firmě SmartEmailing za pohledy, které pro radost posílají našim klientům. Foto v galerii.

31.3.2020
Děkujeme všem, kteří nám v téhle těžké době pomáhají zvládat nelehké situace!

V úterý 24.3.2020
nás navštívili z organizace Dnes pomáhám a dovezli pro všechny zaměstnance dárečky jako poděkování za jejich práci a zároveň předali dobroty od Barrio Gotico - Španělské kuchyně. Udělali jste nám obrovskou radost, děkujeme! Fotky k náhlednutí v galerii..


Od 10.3.2020 platí dle mimořádného nařízení Ministerstva zdravotnictví zákaz návštěv do odvolání.Od 1.3.2020 bude probíhat v obci Dvorska výstavba kanalizace. Z tohoto důvodu budou změny v organizaci dopravy přes obec Dvorska. MHD linky budou zachovány beze změn. Pro motorová vozidla, mimo dodavatele nebo záchranné složky, bude průjezd uzavřen. Bude možnost zaparkovat před obcí u dostihové dráhy a následně do domova cca 100 m dojít. Stavební práce budou probíhat zhruba po dobu 1 roku.